Kogemused näitasid noorusele koha kätte

Paide Viking Window ja KK Viimsi II kohtumises Paide E-Piima spordihallis jäi peale kodumeeskond. Foto: Tõnis Tõnström

Saku korvalli esiliiga kohtumises oli Paide Viking Window korvpallimeeskond E-Piima spordihallis vastamisi KK Viimsi II võistkonnaga, mis koosnes noormängijatest.

Mängu esimene veerand ei näidanud veel selgelt välja, kes juhtohjad haarab. Paidelased küll vedasid mängu, ent noored viimsilased olid küünte ja hammastega palli küljes kinni ega jäänud sammugi maha. Kahel korral võitlesid nad end ka viigiseisule ning kümne mänguminuti järel oli vahe vaid neljapunktiline 18:14 Viking Window kasuks.

Teist veerandaega alustasid paidelased juba kindlamalt ning edu kasvas jõudsalt. Meeskond tegi mitmeid vahetusi ja andis mänguaega kõigile pingil olnud meestele. Poolajavile kõlades juhtisid Viking Window korvpallurid 35:27 kuigi mängupilt eeldanuks isegi enamat.