Unistus pronksikohast ei sõltu nüüd enam linnameeskonnast

Paide Linnameeskonna seisud püsivad meeskonna eestvedajate jaoks, peatreener Ivan Stojkovič on vasakult teine, pinevad ja kolmas koht pole veel sugugi kindel. Foto: Dmitri Kotjuh

Jalgpalli Premium liigas eelmisel laupäeval turniiritabeli liidri Tallinna FC Floraga kohtunud Paide linnameeskond läks küll avapoolaega juhtima, kuid lõpuks pidi võtma vastu kaotuse 1:2.

ETV2 telemängus lõi 10. mänguminutil avavärava Bubacarr Tambedou ning Flora poolelt vastasid sellele 65. minutil Konstantin Vassiljev viigiväravaga ja 15 minutit hiljem lõi Mark Anders Lepik võiduvärava.

Paide linnameeskonna peatreener Ivan Stojkovič sõnas pärast mängu, et kui tahta Flora-sugust vastast võita, siis tuleb kõik võimalused ära kasutada. «Nemad kasutasid oma võimalused ära ja sel põhjusel on nad ka meistrid,» märkis ta.