Paide Linnameeskonna äkkspurt tõstis nad taas kolmandaks

Paide Linnameeskond – JK Narva Trans
Paide Linnameeskond – JK Narva Trans Foto: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Narvas peetud jalgpalli Premium liiga kohtumises Paide Linnameeskonna ja JK Narva Transi vahel panid paidelased spurdikäigu sisse ning läksid seitsme minutiga juba 2:0 juhtima. Sama sahmaka said nad ise nädala keskel Nõmme Kalju FC-lt.

Kohtumises nõmmelastega suutsid Paide mehed raskest olukorrast end viigile võidelda, kuid Narva mängijaid selline edu ei saatnud. Veidi rohkem võbelust tekkis küll kohtumise teisel poolajal kui Paide Linnameeskonna mängijal fikseeriti kastis viga ja Narva teenis penalti, kuid mõned minutid hiljem realiseerisid paidelased kolmanda värava ja eduseis oli taas kindlam.

Kohtumises kaks väravat löönud Siim Luts ütles, et vaatamata kahele kiirele õnnestumisele kohtumise algul venis mäng raskeks ja pingeliseks.