Esiliiga korvpallurid ei suutnud liidrit vääratama panna

Anne Põder
, ajakirjanik
Copy
Paide Viking Window ei saanud Reinar Halliku korvpallikooli/Vinni valla meeskonna vastu oma mängujoonist toimima ja kaotas suurelt 74:100.
Paide Viking Window ei saanud Reinar Halliku korvpallikooli/Vinni valla meeskonna vastu oma mängujoonist toimima ja kaotas suurelt 74:100. Foto: Tõnis Tõnström

Eelmisel neljapäeval Vinni spordihoones peetud korvpalli Saku esiliiga mängus Reinar Halliku korvpallikooli/Vinni valla ning Paide Viking Window meeskonna vahel näitas tabeli tipus trooniv Lääne-Virumaa meeskond sisukat mängu ega lasknud paidelastel end platsil kehtestada.

Paide meeskonna mänedžer Janno Viilup ütles, et kaotus 74:100 on kõrvaltvaatajale lootusetum, kui mäng tegelikult oli. «Olime esimesel veerandajal võitlusvalmis ja täiega mängus sees. Vastased küll juhtisid, kuid suutsime neid parajalt närvi ajada ja punktidega ohtlikult lähedale tagasi tulla. Vähendasime vahet küll 12, seitsmele ja isegi neljale punktile,» lausus ta. Vastased hakkasid pinge all vigu tegema ja treener võttis põhimängijaid välja rahunema.

Teisel poolajal läks Paide meestel Viilupi sõnul mängujoonis käest. «Vastased mängisid edu kätte lihtsate kiirete jooksudega ning me ei suutnud kuidagi enam tagasi tulla. Indrek Kajupank tegi küll vahepeal hea seeria ja sai hoo üles, kuid sellest ei piisanud,» ütles ta.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles