Paide Linnameeskonna noored näitasid sisu ja jätkavad esiliigas

Pühapäeval lõpetasid jalgpallihooaja ka Paide Linnameeskonna U21 võistkonna noored. Nad platseerusid Eesti meistrivõistluste esiliigas seitsmendale kohale tagades sellega kindla edasipääsu esiliigasse ka järgmiseks hooajaks.

Hooaja viimases kohtumises oli Paide Linnameeskond U21 vastamisi Tallinna FCI Levadia U21-ga. Kaotus saatnuks paidelased üleminekumängule esiliiga B-st ülespoole tõusta ihkava Narava Transi duubelmeeskonnaga.

Aga hooaja viimases mängus võtsid noored end otsustavatel hetkedel kokku ning läksid juba esimesel poolajal 2:0 juhtima. Mängu esimese värava lõi 24. minutil Sander Soo, kes tõusis tabamusega meeskonna hooaja suurimaks väravakütiks. Viis minutit hiljem vormistas kaunist kauglöögist teise värava Marten Henrik Kelement.