Korvpallimeeskonnal jäi natuke jälle võidust puudu

Anne Põder
, ajakirjanik
Paide Viking Window ja Tartu Ülikool/Estiko mäng  korvpalli esiliigas.
Paide Viking Window ja Tartu Ülikool/Estiko mäng korvpalli esiliigas. Foto: Anne Põder

Aasta viimasel korvpalli esiliiga kohtumisel E-Piima spordihallis jäi Paide Viking Window meeskonnal taas natuke punkte puudu, et võit koju jätta. Pool mängu Tartu Ülikool/Estiko vastu juhtinud paidelaste mäng lagunes kolmandal veerandajal ning viimase kümne minutiga ei suudetud kaotatud punkte enam tagasi võita.

Mängu esimene pool kulges Paide Viking Window mängijate kontrolli all ning punktivahe suudeti hoida kindlalt enda kasuks. Poolajavile kõlades oli tablool paidelastel neli punkti rohkem ehk 37:33.

Vaheajal publikut külastanud jõuluvana oleks aga justkui mängijate tähelepanu uinutanud ning kolmas veerand kulges juba esimesest minutist alates Paide meeskonnale muret tekitavalt. Vähem kui minutilise mänguajaga oli tablool viik ja sealt edasi hakkas vahe kärisema Viking Window kahjuks. Tartlased tegid võimsa spurdi ja läksid suisa üheksa punktiga juhtima.