Jalgpalliakadeemia kutsub infopäevale

Järva Teataja
Copy
Järvamaa kutsehariduskeskuse direktor Rein Oselin (vasakul) ja jalgpalliklubi Paide Linnameeskond president Veiko Veskimäe allkirjastasid heatahtelepingu jalgpalliakadeemia rajamiseks.
Järvamaa kutsehariduskeskuse direktor Rein Oselin (vasakul) ja jalgpalliklubi Paide Linnameeskond president Veiko Veskimäe allkirjastasid heatahtelepingu jalgpalliakadeemia rajamiseks. Foto: Dmitri Kotjuh

7. jaanuaril sõlmisid Paide Linnameeskond ja Järvamaa Kutsehariduskeskus Paide Muusika ja Teatrimajas toimunud pidulikul galal ühise eesmärgi lepingu jalgpalliakadeemia loomiseks ja arendamiseks, et aidata noortel jalgpalluritel viia ellu nende unistused. Koostöö tulemusena saavad noored siduda erialased õpingud tippjalgpalluriks saamisega.

Paide Linnameeskonna kogukonnajuht Arto Saar andis teada, et 17. jaanuaril kell 18 toimub Järvamaa Kutsehariduskeskuses (Tallinna tn 46, Paide) esimene infotund VIII-IX klassi õpilastele ja lastevanematele, kus jalgpalliakadeemiat ning kogu õppesüsteemi lähemalt tutvustatakse.

Viiel erialal õppides (IT-süsteemide nooremspetsialist, sisetööde elektrik, veokorraldaja-logistik, kokk, puhastus ja kodumajandus) on võimalik õppimist kombineerida selliselt, kus päevas toimub kaks treeningut (hommikul ja õhtul) ning nende vahepeal õppetöö tunniplaani järgi. Samuti tehakse koostööd Eesti Jalgpalli Liiduga ning lisaainetena on võimalik valida ka erinevaid spordi ja jalgpallialaseid aineid (kohtunikutöö, treenerikutse, jalgpalliajalugu, spordi, kultuuri ja eetika alused).

Põhiainete näol saadakse Paide Linnameeskonna jalgpalliakadeemias kätte keskharidus ja on võimalik jätkata õpinguid ka ülikoolis.

Infopäeva paremaks korraldamiseks palutakse lastevanematel end registreerida 14. jaanuariks.

Täpsemat infot klubi poolt jagab spordidirektor Gert Kams (telefon 5624 0156).

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles