Kodusele kahevõistluse MK-etapile on oodata rekordarv sportlasi

Järva Teataja
Copy
Kristjan Ilvese hüpe kahevõistluse MK etapil lahtis 04.03.2018
Kristjan Ilvese hüpe kahevõistluse MK etapil lahtis 04.03.2018 Foto: Kuvatõmmis videost

Juba vähem kui kuu aja pärast saabuvad Otepääle maailma parimad kahevõistlejad, sest 9.-11. veebruarini leiab aset kahevõistluse MK-etapp. Tänaseks on end ülesse andnud 82 sportlast 14st erinevast riigist.

Eelregistreerunud meeskondade hulgas paistavad silma tugevad Soome, Jaapani, Norra, Saksamaa ja Austria koondised, kes kõik toovad Otepääle oma parimad sportlased. Norra meeskond on ülesse andnud 7 meesportlast, Austria ja Saksamaa vastavalt 8, Jaapan ja Soome 5. Numbrid tähendavad ainult ühte - nädalavahetus tõotab pakkuda publikule põnevat ja konkurentsitihedat võistlust, sest kõik tugevad ihkavad etapivõitu. Esmakordselt tulevad Otepääle ka Šveitsi sportlased.

Otepää MK-etapi korralduskomitee esimees Ago Markvardt avaldas, et kuna oodata on kõiki tugevaid sportlasi, tõotab Otepääl aset leida tipptasemel suusavõistlus. “Senised ettevalmistused on sujunud ootuspäraselt ning on suur rõõm võõrustada nii suurt hulka tipptasemel atleete.”

Sportlik nädalavahetus on pealtvaatajatele maiuspalaks just erinevate võistlusformaatide tõttu, sest kavas on nii põnev mass-start kui ka individuaalne normaalmäe võistlus Gunderseni meetodil. Võistluste kõrvalprogrammis avaneb kõigil võimalus osa võtta ennustusvõistlustest, sooja andvast kakaobaarist ning meelelahutuslikust mälumängust. Lisaks ootavad näomaalingud, lumelinna ehitamine, sportlikud soojendusmängud ning lapsed saavad oma oskusi proovile panna Maru suusahüppemäel.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles