Eile õhtul kohtus Paide Linnameeskond Eesti jalgpalli liidu sisehallis hooajaeelses sõprusmängus Tallinna FC Floraga, mis lõppes paidelastele 3:2 võiduga.

Avapoolaeg oli mõlemalt poolelt kompav ja võimalusi otsiv ning väravaid ei suutnud kumbki pool ära lüüa. Ent esimese poolaja lõpus teenis Tallinna FC Flora penalti ja selle realiseerinud Konstantin Vassiljev viis meeskonna 1:0 juhtima.

Teisele poolajale tuli Paide Linnameeskond juba isukamalt peale ning juba 50. minutil viigistas seisu Robi Saarma. Vaatamata floralaste protestile, et pall käis vahepeal üle otsajoone, värav luges ning vastaste frustratsiooni ära kasutades mängis Paide Linnameeskond kohe ka teise palli väravasse. Värava autoriks oli sedapuhku meeskonna kapten Andre Frolov.