Paide ekipaaž sõitis end Rootsi rallil poodiumile

Romet Jürgenson-Siim Oja Aluksne rallil.
Romet Jürgenson-Siim Oja Aluksne rallil. Foto: Pille Russi

Rootsi MM-rallil tegi Eesti rallimeestest üldarvestuses parima tulemuse Georg Linnamäe, kes tuli seitsmendaks ja sai WRC2 arvestuses kolmanda koha, mis tähistab tema karjääri parimat tulemust. JWRC debüüdi teinud Romet Jürgenson pääses kohe poodiumile, kirjutab Postimees.

Rootsi teedel anti avapauk ka juunioride MM-sarjale ning eestlastest oli seal võistlustules Romet Jürgenson. JWRCs debüüdi teinud Romet Jürgenson koos kaardilugeja Siim Ojaga (Ford Fiesta Rally3) hoidsid viimase võistluspäeva eel teist kohta ja seal nad ka lõpetasid.

Nädalavahetuse kokkuvõttes võtsid eestlased lisaks tublile poodiumikohale ka kolm kiiruskatse võidu punkti. Võitjast Mille Johanssonist jäid nad 18 kiiruskatse kokkuvõttes maha 48,9 sekundiga. Jürgensonist sai kolmas Eesti piloot ja Ojast viies kaardilugeja, kes Junior WRC debüüdil poodiumile jõudnud.