Viking Window rühib sõelmängude suunas

Reede õhtul võõrustas Paide Viking Window  korvpallimeeskond põhiturniiri mängudel Rock Tartu Terminali. See oli põhiturniiri viimane kodumäng, millest sõltus suuresti, kas võistkond konkureerib veel sõelmängude kohale või mitte. Paidelaste rõõmuks elab lootus edasi.

Paide Viking Window alustas küll tagaajaja rollis, kuid kolme mänguminutiga oli seis viigis ja edasi heideldi tasavägiselt. Kaks minutit enne veerandaja lõppu olid paidelased juba seitsmepunktilises eduseisus, mis vile kõlamise hetkeks kahanes viiele. Esimene veerandaeg lõppes seisul 20:15 Viking Window kasuks.

Teisel mänguveerandil panid Paide korvpallurid end maksma ja kasvatasid poolajaks edu juba 13 punktile. Ehkki tabloo näitas 45:32, on tavaliselt kolmandad mänguveerandid üsnagi otsustavad ja rasked ning looqrberitele ei saanud puhkama jääda.