Esindusmeeskond koges uustulnuka südikat vastupanu

Paide linnameeskonna õlule on jalgpalli Premium liiga tänavusel hooajal pandud favoriidi koorem, mis ajendas jalgpallihuvilisi juba enne teise vooru mängu liiga uustulnuka Nõmme Unitediga ennustama, et võit tuleb kindlasti suure skooriga. Aga võta näpust, Mart Poomi jalgpalliklubi noored suutsid hoopiski paidelased koduväljakul ärevust tundma panna, kui tulid välja 0:2 kaotusseisust ja jahtisid innukalt viigiväravat.

Linnameeskond tegi kunstmurustaadionile kogunenud üle 400 jalgpallifänni rõõmuks avalduse kohe algusminutitel. Kui mängitud oli kümme minutit, saatis Dimitri Jepihhini tsenderduse peaga väravasse kahe Unitedi keskkaitsja vahel vabaks jäänud Robi Saarma. Paidel tekkis esimesel poolajal veel mitu head võimalust skoori suurendada­.