Paide Linnameeskond jätkab karikavõitlust poolfinaalis

Täna Paide kunstmurustaadionil peetud Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalkohtumises alistas Paide Linnameeskond tulemusega 2:0 FC Kuressaare.

Kuigi samad meeskonnad olid Paides vastamisi ka möödunud nädalavahetusel Premium liiga mängude sarjas, kujunes seekordne kohtumine dramaatiliselt teistsuguseks.

Juba mängu 11. minutil võttis FC Kuressaare kaitsja Karl Rudolf Õigus maha Siim Lutsu kiirrünnaku ning pidi sellega teenitud punase kaardi tõttu väljakult lahkuma. Külalismeeskond jäi seega vähemusse ning asus sellest tulenevalt oma tavapärase ründavama mängustiili asemel hoopis värava all kaitsesse. Seda tehti sedavõrd edukalt, et Paide Linnameeskonna ründeliin oli üsna hambutu ning ei pääsenud kuidagi löögile. Poolajale mindi vaatamata paidelaste ülekaalule ja pallivaldamisele ikkagi 0:0 viigiga.