Paide Linnameeskond võttis Premium liigas vastu teise kaotuse

Seekord Paide Linnameeskonnale Andre Frolovi väravast ei piisanud. Mängu alguses kätte võidetud edu kahanes ruttu kaotusseisuks. Foto: Dmitri Kotjuh

Täna kohtus Paide linnameeskond kuuendas mängude voorus Tallinnas Sportland Arenal Nõmme Kalju FC-ga, kellelt tuli vastu võtta valus 1:2 kaotus. Tulemus oli seda valusam, et peagi tuleb paidelastel Nõmme Kaljuga vastamisi minna ka Tipneri karikavõistluste poolfinaalis.

Ja ometi oli mängu algus ilus, kui juba 10. minutilt viis meeskonna kapten Andre Frolov Paide Linnameeskonna juhtima.

Edu sai meeskond nautida aga vaid kümme minutit, sest kohtumise 20. minutil vormistas Nõmme Kalju võõrleegionär Promise Oluwatobi Emmanuel David viigivärava.