Nagu esindusmeeskond ees nii ka duubelmeeskond järel

Anne Põder
, ajakirjanik

Sel nädalavahetusel pidasid nii Paide Linnameeskonna esindusmeeskond kui ka U21 duubelmeeskond kodumänge. Kui laupäeval tuli esindusel võtta Tartu JK Tammekalt vatu 0:1 kaotus, siis täpselt sama tulemusega lõppes kohtumine ka pühapäevases duubli mängus, kus vastaseks oli FC Tallinn.

Esimene poolaeg kulges Linnameeskonna noortel vastastega võrdselt mängides, kuid minut enne poolajavilet pääsesid FC Tallinna mängijad ohtlikult löögile. Paidelaste puurilukk Mattias Sapp küll aimas palli teekonna ja tegi ka tõrje, kuid tugev löök pudenes siiski käte vahelt ning värav oli tõsiasi.

Poolajalt tulid Paide mängijad küll uue innuga peale, kuid rünnakuid väravaks vormida neile i õnnestunud. Seda isegi siis mitte, kui vastased jäid 78. minutil ühemehelisse vähemusse.