Paide linnameeskond sai Narvas külma duši

Paide Linnameeskond võitles napilt välja viigipunkti.
Paide Linnameeskond võitles napilt välja viigipunkti. Foto: Dmitri Kotjuh

Täna ei puudunud palju, kui Paide Linnameeskond, kes alustas Premium liigat võidumõtetega, oleks Narvast Fama kunstmurustaadionilt lahkunud kaotusega turniiritabeli eelviimaselt meeskonnalt. 1:1 viigivärava suutis Paide lüüa alles mängu seitsmendal üleminutil.

Narva Trans haaras  koduväljakul initsiatiivi kohe mängu alguses, kuid Paide ei lasknud endale pähe istuda. Küll aga ei suutnud Paide Linnameeskonna mängijad tekitada piisavalt võimalusi väravaks. Piiriäärsel kodumeeskonnal see aga kohtumise 32, minutil õnnestus ning Paide jäi kaotusseisu.

Sellest ei suudetud välja rabeleda ka teisel poolajal. Veelgi hullem Narva Trans teenis 77. minutil õiguse pealtile kui Abdul Razak Yusif võttis kastis vastaste ründaja maha. Paidel vedas, sest Zakaria Beglarishvili penaltit suutis väravavaht Ebrima Jarju ette aimata ning tõrjuda.