Anne Põder
, ajakirjanik

Kolmapäeva õhtul Paide kunstmurustaadionil peetud Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis alistas Paide Linnameeskond Nõmme Kalju FC 3:1 ja pääses sellega edasi finaali.

Kuigi esimene poolaeg tõi väljakuperemeestele külma higi seljale, sest kohtumise 27 minutil pääses Kalju ründaja Promise Oluwatobi Emmanuel David liigagi lihtsalt värava all löögipositsioonile ning ilmselgelt ei eksinud. Kalju juhtis kohtyumist 1:0 ja Paide mängijad ei suutnud kuidagi teed väravani lahti muukida.

Poolajale mindigi 0:1 kaotusseisu, kuid tagasi tulles tegi paidelaste peatreener Ivan Stojkovič kaks vahetust ja muutis veidi asetusi ning see tõi mängupilti kohe oodatud muutuse. Paide Linnameeskond viigistas juba 52. minutil Robi Saarma antud suurepärasest tsenderdusest Abdul Razak Yusifi jala läbi seisu.