Lootusrikkalt alanud karikafinaallõppes linnameeskonnale kaotusega

Uuendatud 28. mai 2024, 07:43

Evald Tipneri karikavõistluste finaalis läksid Tallinnas A. Le Coq Arenal laupäeval vastamisi Paide linnameeskond ja Tallinna FCI Levadia. Kui veel poolajal olid paidelased mängu 2:0 juhtimas, siis teisel poolajal keerasid Levadia mängijad edu enda kasuks ja lõid neli väravat. 4:2 seis tablool tähendas lõpuvile kõlades Levadia järjekordset karikavõitu.

Polnud kahtlustki, et favoriidina läks mängule vastu Tallinna FCI Levadia, kel oli varasemast ette näidata muljetavaldav karikasaak – tervelt kümme. Sellega oli meeskond juba enne seekordset finaali Eesti jalgpalliklubidest kõige rohkem karikaid võitnud.

Paide linnameeskond võitis Evald Tipneri karika kahe aasta eest ja seda siis esimest korda.