Paide võõrustab täna õhtul Konverentsiliiga kolmanda eelringi korduskohtumises Rootsi tippklubi

Paide linnameeskond kaotas suurelt Rootsi tippklubile.
Paide linnameeskond kaotas suurelt Rootsi tippklubile. Foto: Eesti Jalgpalli liit/Liisi Troska

Paide Linnameeskonda ootab täna õhtul algusega kell 19.30 A. Le Coq Arenal ees suur väljakutse, kui UEFA Konverentsiliiga kolmandas eelringis taaskohtutakse Rootsi meeskonnaga BK Häcken. Avamäng Göteborgis lõppes Häckeni 6:1 võiduga.

Mõlemad võistkonnad tulevad kohtumisele võrdlemisi puhanuna, sest kumbki klubi ei pidanud nädalavahetusel mängima kodust liigasarja. Paide jäi möödunud kolmapäeval toimunud kohtumises varakult kaheväravalisesse kaotusseisu, kui Amane Romeo viis Rootsi klubi viienda ja kuuenda minuti tabamustest juhtima. Vaatamata ehmatavale algusele elas Paide mängu aina enam sisse ning omas ka ise lubavaid olukordi skoori avamiseks. Kui Robi Saarma tabas 21. minutil posti, siis 32. minutil oli pall Abdoulie Ceesay jalast Häckeni väravas. Rootslased vastasid aga Paide tabamusele kiirelt, sest 35. minutil taastas Amor Layouni võõrustajate kaheväravalise eduseisu. Teisel poolajal lõi Häcken veel kolm väravat, kui 64. minutil oli täpne Zeidane Inoussa, 89. minutil Jeremy Agbonifo ning mängu lõppskoori vormistas kohtumise esimesel üleminutil Layouni.