Ralli täitis nii osalejate kui ka publiku ootused

Terminali autoralli Eesti meistrivõistluste arvestusse kuulunud Humuse Paide Rally võitis 17aastane norralane Karl Peder Nordstrand koos kaardilugeja Jørn Listerudiga. Kiireimad eestlased olid Egon Kaur ja Allan Birjukov, kes kaotasid kümne kiiruskatse järel võitjatele 24 sekundit. Kolmanda koha said eelmise aasta võitjad Priit Koik ja Kristo Tamm, kes jäid liidritele alla 59,3 sekundiga.

Paide Rally kulges peamiselt Paide linna ning Türi ja Järva valla teedel. Seekord oli kavas viis kiiruskatset, mis sõideti läbi kaks korda. Raja kogupikkuseks mõõdeti 124,96 kilomeetrit.

Ralli üks korraldajaid, Priit Seire, ütles, et kavas oli kaks katset, mida pole rallidel ammu sõidetud. «Tahtsime pakkuda sõitjatele eelmiste aastatega võrreldes vaheldust ja populariseerida rallit ka maakonna äärealadel,» põhjendas ta.