Kergejõustikunoored panid end proovile kodust kaugel

Laupäeval, 24. augustil, osalesid noored kergejõustikuklubi Järvala noored Rakveres väikelaste kergejõustikuvõistlusel. Igas vanuseklassis oli päris palju osalejat, kellest kuut paremat autasustati. Kohtuti ka Johannes Ermiga, kellele eelnevalt oldi televiisori vahendusel Olümpiamängudel kaasa elatud.

Järvala klubi esindas edukalt 2017a. sündinud Grettely Palmiste, kes tegi väga tublisti kaasa kaugushüppe, palliviske, 40m ja 200m jooksu. Iga võistlusega julgemaks ja paremaks.

2016a. sûndinud poistest võistles Gregor Gritšenko lausa kuuel alal. Kaugushüppes võitis ta esikoha tulemusega 3,40m ja 400m jooksus oli ta samuti esimene 1.23, 85 min. 60m jooksu lõpetas ta teisena ajaga 10,36 sekundit ja tennispalliviskes oli ta kolmas 25m. Kaasa tegi ta veel kaks ala aasta vanamate poistega ja kaikaheites võitis ta kolmanda koha tulemusemega 22,45m ning tôkkejooksus oli kaheksas ajaga 11.58 sek.

2015a. tüdrukutest võistles Teili Gritšenko ja võitis 400m jooksus teise koha tulemusega 1.26,79 min ning 60m tõkkejooksus oli ta neljas ajaga 11,89 sek. Kõrgushüppe lõpetas ta 5.-6. koha jagamisega, kui napilt kukkus maha latt kõrguselt 1.05m ning kuulitõukes oli ta üheteistkümnes tulemusega 5.65m.

2014a. sündinud tüdrukutest tegid tulemusi Laura Päär ja Indra Ruul. Laura jooksis 400m jooksus end kolmandale kohale ajaga 1.17,51 min ja tegi ka kõrgushüppes uue isikliku rekordi, kui ajas napilt maha lati kõrgusel 1,15m, mis andis talle 5.-6.koha. Tõkkejooksus oli ta neljas 11.02 sek ja kuulitõukes samuti neljas 7.83m. Indra lõpetas 400m jooksu seitsmenda kohaga ja ajaks oli 1.27,58 min. Tõkkejooksus oli ta ajaga 11,99 üheteistkümnes ja kuulitõukes 6.81m kaheteistkümnes.