Paide Linnameeskonna võit ajas tabeliseisu Premium liigas ülipõnevaks

Kahe kiire värava autoriks oli Abdoulie Ceesay.
Kahe kiire värava autoriks oli Abdoulie Ceesay. Foto: Liisi Troska/Ejl

Pärast tänast 4:2 võitu Nõmme Kalju FC üle nende endi kodustaadionil Hiiul on seis Premium liigas vägagi tasavägiseks läinud. Paide Linnameeskonda lahutab kolmandast kohast vaid üks ja teisest kohast kaks punkti. On mille nimel edasi võidelda isegi, kui tiitlivõit tundub küündimatus kauguses olevat.

Kes pühapäeva õhtupoolikul mängule kümme minutit hilinesid, jäid paljustki ilma, sest selleks ajaks juhtis Paide Linnameeskond juba 2:0. Mõlemad väravad sündisid Gambia leegionäri Abdoulie Ceesay jalast.

Kodupubliku meelehärmisk tundus Paide Linnameeskond lisaks mängu kindlakelisele valitsemisele ka erilises väravatehoos olevat, sest kohtumise 37. minutil pani värava sahisema ka Dimitri Jepihhin kasvatades edu kolmele punktile.