Marulise avapoolaja teinud Paide Linnameeskond ajalooraamatut ümber ei kirjutanud

Paide Linnameeskonna kõige suureskoorilisem võit pärineb 2022. aastast, kui 10:0 võideti Tallinna JK Legioni. Täna oli meeskond Premium liigas marulise 5:0 avapoolaja järel uue suureskoorilise võidu jahil, kuid lõpuvile kõlades oli tablool siiski 7:2.

Paide Linnameeskonna edu sai alguse juba kohtumise kolmandal minutil, kui gambialane Abdoulie Ceesay kõksas peaga palli FC Nõmme Unitedi väravavõrku. Teine superolukord realiseerus ülitäpsest Robi Saarma tsenderdusest, mille samuti Ceesay  19. minutil peaga kindlalt värvasse lõi.

Seejärel teenis Paide Linnameeskond penalti ning Patrik Kristal realiseeris selle paremasse nurka eksimatult.