Aravetel peeti maha uskumatu võidusõit

Aravete kardirada.
Aravete kardirada. Foto: Eesti Kardiliit

EST1 Aravete kardirajal peeti Uskumatu Võidusõidu hooaja viimane võidusõit kestvussõidu vormis. Erinevates võistlusklassides peeti 25-45-minutilised sõidud, kirjutab autosport.ee.

Kõige pikemas käikudega kartide jõukatsumises juhtis algusest lõpuni Hugo Parts DD2 roolis. Sõidu alguses iga ringiga vaikselt maha jäänud ning sõidu lõpus aina lähemale tulnud Sebastian Adari ei jäänud kaugele maha, kaotades vaid 10 sekundiga võitjale. Üldrivi kolmanda ja KZ2 klassi esikohaga lõpetas Aravete rajahaldaja Karl Leesmaa, kes kaotas palju aega boskipeatusega ning sõidu lõpus liidreid püüdis. KZ2 klassis kaotasid temale Tambet Sirel 2 ja Juhan Ansper 3 ringiga. Rotax DD2 klassi harrastussõitjate arvestuses võitis üldkokkuvõttes 4. kohaga lõpetanud Lauri Luuk, kes edestas 32 sekundiga võistlusduot Liis Elts ja Kertu Valingut ning 2 ringiga Hardi Väljamäed.