Paide Linnameeskonna duubel ei suutnud harjulastele vastu panna

Paide Linnameeskond U21 üritas, kuid auvärav mänguhoo üles saanud Harju JK Laagri üle jäi saamata. Foto: Anne Põder

Eesti jalgpalli esiliiga 27. vooru ühepoolseim kohtumine leidis aset pühapäeval Paides, kui Harju JK Laagri alistas Paide Linnameeskonna duubli tulemusega 6:0.

Kuigi kohtumise algus oli paljulubav ja Paide Linnameeskonna U21 noored suutsid värava puhtana hoida enam kui pool tundi, ei kujunenud edasine siiski võrtsete heitluseks.

Külalised läksid kohtumist juhtima 35. minutil, kui skoori avas Daniil Rudenko. Neli minutit hiljem suurendas Harju eduseisu Jako Kariste ning vaheaja eel oli taas täpne Rudenko, kes sai 44. minutil kirja oma hooaja kolmanda tabamuse.