Korvpallimeeskond andis võimsa avalöögi

Järvamaa oma korvpallikasvandik Herman Haamer (esiplaanil) näitas kohe avakohtumises südikat mängu ning teenis meeskonnale korralikku punktilisa. Foto: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Reede õhtul Paide E-Piima spordihallis Paide Viking Window korvpallimeeskonna jaoks alguse saanud Saku esiliiga hooaeg algas võimsa võiduga Rock Tartu Terminali üle.

Avaveerandil otsisid mõlemad meeskonnad oma mängu ja panid vastaseid proovile. Kümneminutilise mängu järel olid paidelased siiski 27:22 ees, kuid viiepunktiline edu pole korvpallis veel mingi näitaja. See võib kiirelt sulada nagu varakevadine lumi.

Teist veerandit alustasid Viking Window mängijad aga juba palju enesekindlamalt ning punktivahe oli kasvutrendis. Poolajapausile mindi juba seisuga 47:34.