Paide Linnameeskond võttis Narvas revanši

Paide Linnameeskond võttis kesknädalase kaotuse järel Paides JK Narva Transilt 3:0 revanši. Foto: Liisi Troska/Ejl

Paide Linnameeskond kohtus täna sel nädalal juba teist korda JK Narva Transiga, kuid sedapuhku oldi vastamisi Narvas Fama kunstmurustaadionil. Kui kolmapäeval suutsid narvalsed Paides võidu võtta, siis nüüd tegid Paide Linnameeskonna jalgpallurid neile tagasi ja võitsid Narva Transi nende kogumurul 3:0.

Kohtumise esimene poolaeg möödus mõlemale meeskonnale väravavõimalusi otsivalt, kuid kumbki osapool ei suutnud väravavõtit üles leida.

Teisel toolajal muutus mäng juba agressiivsemaks ja kollaseid kaarte hakkas välkuma. Seda isegi nii innukalt, et Narva Transi mängija Eriks De Souza Santos Pereira sai neid kaks ja pidi 65. minutil mängust lahkuma.