Linnameeskond pidas maha kaks eriilmelist mängu

Toimetaja: Kuido Saarpuu
Paide linnameeskond (sinipunases vormis) jäi eelmisel kolmapäeval kodustaadionil JK Narva Transi meeskonnale alla 2:3, aga pühapäeval võitis võõrsil sama vastast tulemusega 3:0. Foto: Liisi Troska/ELJ

Paide linnameeskond kohtus eelmisel nädalal kaks korda Narva Transiga ja pidas maha kaks väga eriilmelist mängu. Kui kolmapäevases kaartide ja väravate rohke kodumängu kaotas linnameeskond 2:3, siis pühapäeval oli ta võõrsil Narva Transist üle tulemusega 3:0.

Viimase mängu esimene poolaeg möödus mõlemale meeskonnale värava võimalusi otsivalt, kuid kumbki ei suutnud värava võtit üles leida.

Teisel poolajal muutus mäng juba agressiivsemaks ja kollaseid kaarte hakkas välkuma. Seda isegi nii innukalt, et Narva Transi mängija Eriks De Souza Santos Pereira sai neid kaks ja pidi 65. minutil mängust lahkuma.