Paide Viking Window alustas esiliigat võimsalt

Järvamaa oma korvpallikasvandik Herman Haamer (esiplaanil) näitas kohe hooaja avamängus südikat tegutsemist ja teenis meeskonnale korralikku punktilisa. Foto: Kristo Kivisoo

Eelmise reede õhtul Paide E-Piima spordihallis pihta hakanud Saku esiliiga hooaeg algas Paide Viking Window korvpalli­meeskonnale suure võiduga Rock Tartu Terminali üle.

Avaveerandil otsisid mõlemad meeskonnad oma mängu ja panid vastast proovile. Kümneminutise mängu järel olid paidelased siiski 27:22 ees, kuid viiepunktine edu pole korvpallis veel mingi näitaja.

Teist veerandit alustas Viking Window juba palju enesekindlamalt ja punktivahe suurenes. Poolajapausile mindi seisul 47:34.