Kampaania toetab lasteaedu

FOTO: Fiskars

Fiskars ja Selver korraldavad 12. septembrist 16. oktoobrini kestva heategevuskampaania, mille käigus saavad kõik, kes ostavad Selveri kauplustest Partnerkaardiga Fiskarsi tooteid, toetada oma maakonna või linna lasteaedasid.

„Heategevuskampaania toimub Fiskarsi eestvedamisel juba teist korda. Möödunud aastal koguti kampaania „Käärid kooli“ tulemusena 5106 paari kääre, mis kingiti Eesti koolidele,“ ütles Fiskars Eesti tegevjuht Virge Teets.

“Laste toetamine on Selveri hinnangul kahtlemata üks prioriteetseid eesmärke, millesse Selver koostöös Fiskarsiga selgi aastal panustab.
Kahtlemata ei ole kõikides Eesti lasteaedades ühesugused võimalused arendavate töövahendite soetamiseks, mistõttu on antud kampaania puhul iseäranis oluline üle-eestiline mõõde ja asjaolu, et nii jõuab väike abi ka sinna, kuhu üldjuhul ei pruugi, “ kommenteeris Selveri turundusjuht Ruth Aarma.

Kampaania toimub 27-s Selveri kaupluses 12. septembrist 16. oktoobrini. Kampaania käigus annetab Fiskars koostöös Selveriga iga toote ostu pealt ühe euro maakonna ja linna lasteaedadele. Kogutud summa eest soetatakse laste käelist tegevust arendavaid töövahendeid spetsiaalselt lastele disainitud My First Fiskars toodete seast. Kampaanias osalemiseks ja laste toetamiseks tuleb kampaaniaperioodil osta Selverist ükskõik milline Fiskarsi toode.

Tagasi üles
Back