Tuletõrjesportlased alustasid hooaega tublide tulemustega

Edit Tammepõld

FOTO: Margo Tammepõld

13. juunil alustasid tuletõrjesportlased suve Pritsu Karika I etapiga Pärnu-Jaagupis. Võisteldi konksredeliga ronimises ning 100m takistusriba läbimises. Paide Vabatahtlikku Tuletõrje Seltsi esindas 14 sportlast, kes kokkuvõttes olid väga edukad.

Tellijale Tellijale

"Talvine ettevalmistus on õnnestunud ja sportlased on heas vormis. Neil tuleb veel läbida Pritsu Karika raames neli võistlusetappi. Järgmine etapp toimub juba 27. juunil kell 10 Türi linnastaadionil," ütles Paide vabatahtliku tuletõrjeseltsi esindaja Margo Tammepõld.

Meeste vanusegrupis saavutas nii konksredeliga ronimises kui ka 100m takistusriba läbimises esikoha Gert Valdsalu. Samaga suutsid veel hakkama saada A-vanusegrupis Kaarel Siimut, C-vanusegrupis Martin Sild ning tüdrukute vanusegrupis Grete Kaasik. Edit Tammepõld võitis naiste arvestuses konksredeliga ronimise kuid 100m jooksus jäi napilt teiseks. Eerik Tammepõld saavutas D-vanusegrupis konksredeliga ronimises esikoha. 100m takistusriba läbimises saavutas D-vanusegrupis teise koha Oliver Veimer.

Tagasi üles
Back