Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2009/08/11/219886t1h90c8.jpg)
Kauaaegse koostööpartneri toel saab Järvamaa kutsehariduskeskus üle mitme aasta panna Eesti künnimeistrivõistlustel välja kaks võistkonda.
Järvamaa kutsehariduskeskust toetas täna ja homme Olustveres aset leidvateks künnimeistrivõistlusteks valmistumisel AS Taure. Põllumajandusõppe osakonnajuhataja Külli Marrandi sõnas, et aastaid koostööpartner olnud Taure andis seekord õpilastele ettevalmistuse ajaks kasutada kaks traktorit.
Õpilasi juhendanud õpetaja Vello Vilu lisas, et see annab võimaluse üle mitme aasta saata võistlema rohkem kündjaid, kohe kahe võistkonna jagu.
Järvamaa kutsehariduskeskust esindavad künnivõistlustel põllumajanduse teise kursuse õpilased Janno Mändla, Keidi Sadam, Andres Sarapuu, Carl Zibo.