18 garaaži ühe ööga: sissemurdjad võtsid ette Paide inimeste panipaigad
Politsei ootab inimestelt vihjeid!

Tulekahju Paides

FOTO: Dmitri Kotjuh/J

Täna, kella 5.30 paiku märkasid patrullpolitseinikud, et Paides Ristiku tänaval põleb garaažiboks. Samuti märgati, et mitmesse boksi on sisse murtud. Koostöös päästjatega tulekahju kustutati.

 

Lääne prefektuuri pressiesindaja Ruth Vilusaar ütles, et esialgsetel andmetel said kolm garaažiboksi tule-, suitsu- ja veekahjustusi ning sisse oli murtud 11 garaažboksi. „Juhtunu osas alustati kriminaalmenetlus karistusseadustiku paragrahv 203 alusel, mis käsitleb asja rikkumist või hävitamist. Juhtumi kõik asjaolud on selgitamisel,” lisas ta.

Lisaks sellele anti täna varahommikul politseile teada ka teisest juhtumist Paides, kus sedakorda oli Aiavilja tänaval garaažiboksidesse sisse murtud. Esialgsetel andmetel oli kahjustatud seitset garaažiboksi. Juhtumi kõik asjaolud on selgitamisel.

Mõlema juhtumiga seoses palub politsei tähelepanelike inimeste abi. Kõik, kes nägid nii Ristiku kui ka Aiavilja tänava garaažide juures kahtlaseid inimesi või sõidukeid ja märkasid kahtlast tegutsemist, palume sellest politseile teada anda telefonil 384 9942 või kalev.orgvee@politsei.ee.

Tagasi üles