Noored hoiavad Ameerikaga sooje suhteid

Ülehomme sõidavad Westminsterisse eesti kultuuri tutvustama Paide gümnaasiumi õpilased Paula Kivimäe (vasakult), Samuel Ehman, Roberta-Grethel Agu ja Heidy Heleen Trug.

FOTO: Erakogu

Nädala lõpus istub neli Paide noort ja nende täiskasvanud saatjad lennukile, et külastada jälle Paide sõpruslinna Westminsterit Ameerikas. Seekord on noortel kavas esinemiste kõrval korraldada kultuurifestivalil eesti folkloori töötuba.

Tellijale Tellijale

Kutse osaleda Westminsteri Mc Danieli kolledži Common Groundi festivalil said Paide noored juba eelmisel suvel, kui käisid samal festivalil kahe rahvatantsurühmaga esinemas. «Kohalikel tekkis eesti kultuuri ja kommete vastu huvi, see omakorda viis festivali korraldajad mõttele lasta järgmisel aastal seda eestlastel oma töötoas tutvustada,» selgitas Paide gümnaasiumi huvijuht Helen Trug.

Seega lepiti kokku, et Ameerikasse Marylandi osariiki sõidavad Samuel Ehman, Heidy Heleen Trug, Roberta-Grethel Agu ja Paula Kivimäe. Neid saadavad inglise keele ja lauluõpetaja Tiina Kivimäe ning tema abikaasa Indrek Kivimäe.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles