IRLi Järva valla vallavanema kandidaat on selgunud

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Tiina Oraste

FOTO: Erakogu

Järva valla Isamaa ja Res Publica Liidu valimisnimekirja liikmed valisid ühehäälselt sügisestele kohaliku omavalitsuse volikogu valimistele vastu minnes vallavanema kandidaadiks Tiina Oraste ja volikogu esimehe kandidaadiks Jüri Ellrami.

„Võrreldes möödunud valimistega on situatsioon teistsugune, sest konkurents toimub nüüd pea 10 000 inimesega ühendvallas. Meil on valimisteks kokku pandud laiapõhjaline nimekiri, kus valitseb hea tasakaal kogemuste ja nooruslikkuse vahel,“ selgitas Oraste.

Ta lisas veel, et eelmine kord võitsid IRLi nimekirjad valimised Albus ja Imaveres, kuid väga häid kandidaate on meil pea kõigis seitsmes ühinevas omavalitsuses. 

Volikogu esimehe kandidaat Jüri Ellram rõhutas, et  21-liikmelises uues volikogus ei tohiks olla kohta suurele erakondlikule poliitikale, vaid kõik peaksid eelkõige keskenduma loodava ühendvalla toimimisele. "Meie jaoks on oluline, et inimestel oleks tasuv töö, kodu kus elada, kodulähedane lasteaed ja põhikool. Lapsed peavad saama omandada kvaliteetset haridust ning tegeleda huviharidusega. Väga oluline on turvalise elukeskkonna säilitamine ning arendamine." lisas Ellram.

Tagasi üles