Tugevamad rahvaliiga võistkonnad liiguvad finaali suunas

Paide võrkpalliklubi naised kohtuvad playoff mängus Tallinna naiskonnaga Kosmos. Foto: Anne Põder

Eile õhtul võõrustas Paide võrkpalliklubi naiskond Paide ühisgümnaasiumi võimlas Coolbet rahvaliiga teise tugevusrühma playoff mängus Tallinna võistkonda Kosmos.

Paide naised võitsid kohtumise 3:0. Esimeses geimis ei saanud Kosmose naised oma mängu käima eksides palju servides ja servi vastuvõttudel ega saanud korralikult tööle ka ründeliini. Geimivõit 25:9 tuli paidelastele lihtsalt.

Teises geimis eksisd vastased juba vähem ning mängupilt muutus ühtlasemaks. Sellele vaatamata dikteerisid seisu põhiliselt ikkagi Paide naised. Geim võideti 25:21.