60+ festival“ toimub selgi sügisel

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Mullused laureaadid Salme kultuurikeskuse laval.

FOTO: TONI LÄÄNSALU/PM/SCANPIX BALTICS

Vanemaealiste poolt hinnatud festival leiab taas aset sellel sügisel. Aasta aastalt üha enam populaarsust kogunud „60+ festivalˮ  toimub 5.–6. oktoobrini Tallinnas Salme Kultuurikeskuses.

 

Ajakirja 60+ peatoimetaja Eve Rohtla ütles, et lugejatele on festival juba tuttav ja väga oodatud kohtumispaik ja lisas „Festivaliga teeb tihedat koostööd juba mitmendat aastat ajakiri 60+ ja seega leiab vahetult  enne sündmust meie veebilehelt palju sündmusega seotud infot.ˮ

Salme Kultuurikeskuses pakutakse vanemaealistele kahel päeval meeleolukat ning harivat koosviibimist ning tunnustatakse seenioride elu huvitavamaks ja paremaks muutvaid ettevõtmisi.

Salme Kultuurikeskuses pakutakse vanemaealistele kahel päeval meeleolukat ning harivat koosviibimist ning tunnustatakse seenioride elu huvitavamaks ja paremaks muutvaid ettevõtmisi. 2017. aastal külastas festivali ligi 5000 inimest. Festival on kujunenud elukogenud inimestele hinnatud sündmuseks – tulla kodust välja, kohtuda oma sõprade ja eakaaslastega, kuulata temaatilisi loenguid ja nautida taidluskollektiivide ning tuntud artistide pakutavat meelelahutust.

Festivali ametlik koduleht!

Lisateave: info@60plussfestival.ee

Tagasi üles