Pereema elukvaliteet on vähiravifondi toel oluliselt paranenud

FOTO: Vähiravifond «Kingitud elu»/Facebook

Juba ligi poolteist aastat on Vähiravifond igakuiselt toetanud paidelannat Kristi Natust võitluses ajukasvajaga.

«40aastasel kolme lapse emal tekkisid kolm aastat tagasi peavalud kukla piirkonda, millele lisandus kahelinägemine. Haiglas diagnoositi koljupõhimiku kasvaja.

Kristile tehti mitu operatsiooni, millega kaasnes osaline halvatus. Kiiritus- ja keemiaravid ei andnud soovitud tulemusi. Sellest ajast sööb Kristi tablette (ravim Glipox), mis on hästi mõjunud: kasvaja on taandunud. Kuid haigekassa kompenseerib ravimi vaid osaliselt. Teise poole - ligi 800 euro kuus - katab Kristi pere vähiravifondi annetajate toel,» on kirjas Vähiravifondi Facebooki lehel.

"Hea vähiravifond, sõbrad, tuttavad ja toetajaid. Tänu teile olen saanud tagasi igapäevaelu, mille haigus minult kolm aastat tagasi röövis. Tänu teile olen saanud olla jälle ema oma lastele, kes aasta tagasi lõpetasid lasteaia, põhikooli ja gümnaasiumi. Täna õpime kõik koos juba uuel tasemel. Tänu teile olen saanud kasvaja kontrolli alla ja tugevamaks kogu organismi. Tänu teile saan olla kodus perenaine ja abikaasa. Enam ei ole ühtegi tegevust, millega ma üksi hakkama ei saaks. Naudin päevi, tunde ja hetki. Suured tänud teile, et annate meile võimaluse ja lootuse ning kingite elu!," on vähiravifondile kirjutanud Kristi Natus ise.

Kingi Kristile ja teistele vähihaigetele võimalus elada, hakates fondi püsiannetajaks: www.kingitudelu.ee/annetajale

Kristi ja teiste abivajajate heaks saab annetada ka helistades:

900 4005 (5 eurot)

900 4010 (10 eurot)

900 4050 (25 eurot)

Tagasi üles