Linnameeskond näitas kodupublikule suurepärast mängu

Tiit Reinberg

Paide Linnameeskond teenis klubi ajaloo suurima kodupubliku (636 pealtvaatajat) ees suurepärase 3:3 viigipunkti FC Floralt, tulles valitseva meistri vastu välja 1:3 kaotusseisust.

Paide senine kodumängu publikurekord (450 aastast 2009) sai löödud pika puuga. Avapoolaja 0:2 kaotuse järel oli meeskond teiseks poolajaks kui ümber sündinud ja pakkus Paide poolehoidjatele võimsa elamuse.

Teisel poolajal tuli Flora omaväravast 1:2, siis läksid külalised uuesti kahe väravaga ette ja lähedal ei olnud ka 4:1 tabamus, mille järel olnuks mäng kindlasti tehtud. Peatreener Zahovaiko kolmikvahetus (Neemelo, Välja ja Yao sisse) tõi kohe mängu pöörde. Minut pärast vahetusi teenis Karu penalti ja kapten Frolov lõi 2:3. Ja viis minutit hiljem lõi Yao oma kauaoodatud debüütvärava Premium liigas ja seis oli 3:3!.