L, 30.09.2023

Imavere põhikooli uus direktor kinnitati ametisse

Silja Vilbu
Facebook
Comments
Tiina Lohur
Tiina Lohur Foto: Erakogu

Juba juunis selgus, et Imavere põhikooli ligi kaks aastakümmet juhtinud  Raivo Tamm annab uuel õppeaastal oma ametikoha üle kolleegile, kes on kogu tema ametiaja samuti kooli juhatusse kuulunud. Täna kinnitas vallavalitsus uue direktori ametisse.

Uueks koolijuhiks kinnitas vallavalitsus  15. jaanuari istungil senise õppealajuhataja ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja Tiina Lohuri, kes on töötanud Imavere põhikoolis  22 aasta, neist 18 õppealajuhatajana.

Koolijuhi kohustusi hakkas Lohur täitma  juba juunis.  Lohuri eeskujud on Rocca al Mare kooli Vodja individuaalõppekeskus ja Vanalinna hariduskolleegium ning nende juhid. „Paar aastat tagasi tutvusin ka Islandi hariduseluga – kõik need kogemused tuletan tasapisi meelde," ütles ta.

Lohuri huvi on teha rohkem koostööd  nii piimandusmuuseumi kui ka kohaliku kogukonnaga, kaasata rohkem lastevanamaid. Tema meelest on hea, et kool asub ühe katuse all noortekeskuse ja rahvamajaga.

„Meil töötab tubli õpetaja, karjäärikoordinaator, kel on palju mõtteid ettevõtluse ja karjääriõppe edasiarendamiseks. Soovin lastes arendada ettevõtlikkust ja kodanikuks olemise julgust. Ise olen tegev mitme MTÜ töös ja väärtustan seda kõrgelt," lausus Lohur.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles