Tiigi tänav läheb parkimiseks lukku

Parkimise ja peatumise keeld

FOTO: Dmitri Kotjuh

Kuna Paide linna Tiigi tänavast sai seoses Tallinna tänava remondiga üks linna peatänavaid, lõpetati seal tänasest liiklemist seganud parkimine. Nüüd ei tohi kummalegi poole tänavat enam autosid jätta.

Paide abilinnapea Siret Pihelgas ütles, et tegelikult oli parkimise keelamine Tiigi tänaval jutuks kohe kui Paide linna liikluses ümberkorraldusi tehti, kuid arusaamatuste tõttu olid märgid siiani üles panemata. «Nüüd on see tehtud ning polikliinikusse või Lai 33 majja minejad peavad arvestama, et korvpalliväljaku serva enam autot jätta ei tohi,» manitses ta.

Vajadus nimetatud kohas parkimiskeeld kehtestada tulenes sellest, et osa sõidukijuhte parkis tee serva autosid lausa poolpõiki ja kaherealiseks liikluseks ei jäänud kitsukesel linnatänaval enam ruumi. Kuna Tiigi tänavat mööda käib nüüd ka bussiliiklus, oli suurtel bussidel ja teistel sõidukitel seal keeruline läbi mahtuda.

Kui varem avaldas Pihelgas lootust, et Tiigi tänaval tehakse sel aastal ka korralik remont, siis volikogu otsusega lükkus see töö järgmisse aastasse. «Tänavu tegeleme projektiga ning järgmisel aastal siis ehitusega,» täpsustas ta.

Parkimise ja peatumise keeld Tiigi tänaval.

FOTO: Dmitri Kotjuh

Eelmisel nädalal tehti Tiigi tänava paremasse seisukorda saamiseks aukude lappimist ning arvestades tänava suurt liikluskoormust tehakse seda tänavu vajaduspõhiselt veel mitu korda.

Mis puutub aga Tiigi tänava ümbruskonna parkimisvõimalustesse, siis Laia tänava ääres raamatukogu ees on selleks loodud suur parkla. Samuti saab parkida Lai 33 hoovi. Ruumi peaks seal jaguma kõigile soovijatele.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles