Laululinnud lõõritasid kevadpealinnas

FOTO: Helje Mets/Järvamaa omavalitsuste liit

Eelmisel nädalal toimus Türi kultuurikeskuses kahel päeval lauluvõistlus, mille tulemusel selgusid Türi valla parimad noored lauljad ja tiitli Laululind 2019 võitja. Ühtlasi oli võistlus piirkondlikuks eelvooruks eeloleval nädalavahetusel Paides aset leidvale maakondlikule lauluvõistlusele Laulukaar 2019.

Kokku osales kolmapäeval ja pühapäeval toimunud lauluvõistlusel 66 lauljat vanuses 3 – 19 aastat. Lauljaid hindas žürii koosseisus Anne Rikberg, Külli Kiivet, Gert - Ott Kuldpärg, Liisi Reimaa ning Tiina Kivimäe.

TULEMUSED

*3-4aastased:

Mirjam Roosme, juhendaja Janika Oja

Kaily Tammemägi, juhendaja Janika Oja

Liisa Arulepp, juhendaja Piia Kuldpärg

Eripreemiad:

Liisa Vahtra- tubli esituse eripreemia, juhendaja Janika Oja

Eliise Galka - tõelise trikiplika eripreemia, juhendaja Piia Kuldpärg

*5-7aastased:

I koht - Annabel Kinsiver, juhendaja Janika Oja

II koht - Greetely Järve, juhendaja Heli Vutt

II koht - Romet Jõesma, juhendaja Piia Kuldpärg

III koht - Karl Märten Aren, juhendaja Janika Oja

Eripreemiad:

Liisa Brew- tervikliku etteaste eripreemia, juhendaja Heli Vutt

Grete - Liis Leiste- musikaalsuse eripreemia, juhendaja Janika Oja

Maria- Liisa Mättas- meisterliku esituse eripreemia, juhendaja Piia Kuldpärg

TÜRI LAULULIND 2019 - Annabel Kinsiver

*8-10aastased:

I koht - Roosi Põllu, juhendaja Tea Saar

II koht - Adeele Kontus, juhendaja Tea Saar

III koht - Robin Leonardo Hosman, juhendaja Tea Saar

Eripreemiad:

Robert Rüütli - veenva esituse eripreemia, juhendaja Heli Vutt

Kimi Reiko Pilipenko - stiilipuhta esituse eripreemia, juhendaja Heli Vutt

Ketren Viilip - tervikliku esituse eripreemia, juhendaja Tea Saar

Annaliisa Aren - kauni kevadmeeleoli loomise eripreemia, juhendaja Tea Saar

Nora Paulus - meeldejääva hääle eripreemia, juhendaja Eda Liblik

*11-13aastased:

I koht - Chrystian Mairold Saarse, juhendaja Tiiu Schüts

II koht - Kristiina Theresa Miller, juhendaja Tiiu Schüts

III koht - Even Koka, juhendaja Heli Vutt

III koht - Karola Lee Aasavelt, juhendaja Tiiu Schüts

Eripreemiad:

Juhan Põllu - uhke show eripreemia, juhendaja Tea Saar

Helin Marii Seera - emotsionaalse esituse eripreemia, juhendaja Kaarel Orumägi

Berit Biene - kõrgete nootide eripreemia, juhendaja Tiiu Schüts

*14-16aastased:

I koht - Ida Lill Põllu, juhendaja Tea Saar

II koht - Sandra Plakk, juhendaja Tiiu Schüts

II koht - Sandra- Elisee Juhkam, juhendaja Tiiu Schüts

III koht - Oliver Veimer, juhendaja Kaarel Orumägi

III koht - Egle Mjakiš, juhendaja Heli Vutt

Eripreemia: Lisette Taube - emotsionaalse esituse eest, juhendaja Tiiu Schüts

*17-19aastased:

I koht - Iris Kuhi, juhendaja Teele Tali

II koht - Maarja Margaret Miller, juhendaja Tiiu Schüts

III koht - Eren Lina, juhendaja Eda Liblik

Eripreemia: Kasper Koiduste, juhendaja Tiiu Schüts

Laulukaar 2019 võistlusel esindavad Türi valda: Annabel Kinsiver, Romet Jõesma, Greetely Järve, Karl Märten Aren, Liisa Brew, Roosi Põllu, Adeele Kontus, Robin Leonardo Hosman, Robert Rüütli, Kimi Reiko Pilipenko, Chrystian Mairold Saarse, Kristiina Theresa Miller, Even Koka, Karola Lee Aasavelt, Juhan Põllu, Ida Lill Põllu, Sandra Plakk, Sandra- Elisee Juhkam, Oliver Veimer, Egle Mjakiš, Lisette Taube, Iris Kuhi, Maarja Margaret Miller, Eren Lina ning Kasper Koiduste.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles