Valgehobusemäe rattamaraton tõi kohale 900 ratturit

Laupäeval peetud Ramuddeni V Valgehobusemäe rattamaraton korraldajate seatud eesmärku meelitada kohale tuhatkond ratturit ei täitnud. Napilt. Kõikide distanside peale oli tulijaid üle 900 ning nagu selliste massistartide (pildil) puhul ikka, oli vaatamist omajagu.

Nagu mitmel varasemalgi korral võitis 60,6km pikkuse grand prix võistluse Peeter Pruus. Tasub märkimist, et kolmas oli Paidest pärit Raido Saar. Poolmaratonil 821,8km) oli esimene Matthias Mõttus ja maratonidistantsil (47km) Rene Kübar.

Meeste GP parimad.

FOTO: Kalju Kertsmik

Valgehobusemäe rattamaratoni korraldaja Peeter Dedov A&T spordiklubist on Järva Teatajale selgitanud, et eelmise nädala alguses oli rattamaratonile registreerimishuvi pisut väiksem kui eelmise aasta samal ajal. Samuti tõi ta välja äärmiselt sündmusterohke nädalavahetuse- samal päeval toimus ka Bosch Eesti maastikurattasarjas sõidetud 21. Rõuge rattamaraton

Sellega miinused ka piirdusid. „Siinsed rajad on huvitavad. Metsarajad, järved, igavate kruusalõikude puudumine ja vahelduv maastik – see meeldib paljudele ratturitele. Loomulikult on plussiks ka Tallinna lähedus,““ on korraldaja kiitnud. „Valgehobusemäe maratonil on valdavalt püsikäijad. Väike hulk inimesi on sellised, kes tulevad kohale võistluspäeva hommikul.“

Valgehobusemäe rattamaraton on rattamaratonide sarja Hawaii Express Estonian Cup teine osavõistlus. Sarjas on kaheksa osavõistluste. Järgmisena sõidetakse juuni alguses Tallinnas ja Harjumaal.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles