Paide lõi Viljandile kuus vastuseta väravat

Reede õhtul kohtus Paide linnameeskond koduväljakul Viljandi Tulevikuga. Linnastaadionile kogunenud 332 pealine publik nägi tõelist väravapidu, kui Paide Linnameeskond alistas selle hooaja suurima võidu toel Viljandi Tuleviku 6:0! Kõik hästi ja veel pareminigi.

Paide viis juhtima 30. minutil Alassana Jatta, kelle jaoks see oli hooaja kuuendaks väravaks. Teisel kolmveerandtunnil läks aga tõeliseks väravatesajuks lahti. 59. minutil lõi Yann Michael Yao 2:0, kolm minutit hiljem sai oma hooaja esimese värava kirja Karl Mööl. 73. minutil sahistas vastaste väravavõrku vahetusest mängu sekkunud Ander Ott Valge, kelle jaoks see oli samuti hooaja esimeseks väravaks. 77. minutil tõi tabloole 5:0 eduseisu Sander Sinilaid ning 88. minutil pani Valge iluvärav i-le kauni punkti.

Paide tõusis tabelis uuesti Kaljust mööda kolmandale kohale ja võõrustab kolmapäeval 19. juunil kell 19.00 FC Kuressaaret.