Arvamusfestivali uus eestvedaja on Kaspar Tammist

Kaspar Tammist

FOTO: Dmitri Kotjuh

Arvamusfestivali järgmise eestvedaja otsingud on lõppenud, festivali uueks juhiks valiti paidelane Kaspar Tammist, kes on erinevates rollides festivali juures  tegutsenud viimased kuus aastat. Tammisti eestvedamisel toimub esimene festival aastal 2020.

Kaspar Tammisti sõnul on tal hea meel võimaluse üle vedada oma kodulinna üht olulisemat ja linnale enim positiivset tähelepanu toonud üritust ning anda panus Eesti arutelukultuuri arengusse. Suure sündmuse korraldamisel peab ta kõige olulisemaks tugevat meeskonda ja head koostöövaimu.

“Kodanikualgatusena sündinud ning esimestel aastatel entusiasmi pinnalt korraldatud festival on seitsme aastaga kasvanud tugevaks ja professionaalseks ettevõtmiseks ning sellest on kujunenud üks Paide linna tähtsündmusi. Olen festivali juures erinevates rollides tegutsenud viimased kuus aastat ning näinud korraldamise köögipoolt eri nurkade alt. Leian, et see on andnud mulle hea kogemuse ja kontaktid ka eestvedajana hästi hakkama saada,” ütles Kaspar Tammist.

Festivali praeguse eestvedaja Maiu Lauringu sõnul on arvamusfestival alati olnud oma eestvedajate nägu, kuid alati säilitanud ja tugevdanud festivali peamist missiooni arendada Eesti arutelukultuuri. “Olen arvamusfestivali jäägitu fänn ning ootan juba põnevusega, milliseks kujunevad tulevased festivalid! Soovin Kasparile inspiratsiooni, julgust, kustumatut teotahet koos empaatia, koostöömeele ja kannatlikkusega,” ütles Lauring.

Kaspar Tammist on töötanud Järvamaa arenduskeskuses vabaühenduste nõustajana ning Paide sotsiaaltöökeskuse juhina. Ta on vabatahtlikuna tegutsenud mitmete kohalike algatuste juures, sh abipolitseinikuna. Tammist on arvamusfestivalil olnud ala ülesehitaja, turvajuhi ja tegevjuhi rollis ning osalenud festivali tuumikmeeskonna töös kolmel aastal. 

Arvamusfestival toimub 9. ja 10. augustil Paides. Festivali arutelukavaga saab tutvuda www.arvamusfestival.ee/kava. 

Tagasi üles
Back