Minister läheb alpakasid uudistama

  • Praeguseks on end avatud talude päevale osalema registreerinud 310 talu

Alpaka.

FOTO: SCANPIX

Pühapäeval toimub viies üle-eestiline avatud talude päev, kuid juba laupäeval on rohkem kui pool osalevatest taludest avatud, samuti toimub laupäeval kell 14 Maamehe golfi talus Võrumaal avatud talude päeva avaüritus, mis on kõigile tasuta.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

„Avatud talude päev on maaelu üks suurpäevi. Loodetavasti on see täidetud hea tuju ja toredate avastustega. Kavatsen ka ise mõned talud üle vaadata. Lisaks Maamehe golfi talule plaanin läbi käia Kõrgemäe talust, mille nukukogu kohta olen palju head kuulnud, samuti vaatan üle Andri-Peedo talu, kus kuuldavasti on väga uuenduslik kitselaut. Kodule lähemal olles külastan ka Wile farmi, mille peremees mind juba ammu külla kutsus,“ sõnas maaeluminister Mart Järvik.

Praeguseks on end avatud talude päevale osalema registreerinud 310 talu. Ülevaate avatud taludest  ja nende ajakavast leiab veebilehelt www.avatudtalud.ee/kulastajale. Lisaks on taludega tutvumisel abiks mobiilirakendus Navicup, mis võimaldab ürituse toimumise päeval lihtsamini talusid üles leida ning kust saab vaadata talus tehtud pilte, neid ise sinna üles laadida ja uurida, kas mõni sõber on juba ees ootamas. Avatud talud on välja toodud ka paberkaardil, mille leiab Alexela ja Circle K tanklatest, Selveri poodidest ja Elroni rongidest.

Tagasi üles