iDeal kampaania

Paide mees organiseerib Järvamaale 20. augustiks taas külgkorviga mootorrattaid

Külgkorviga mootorratturid kogunesid Paidesse paraadile

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Paide mees Tõnu Ehasalu korraldas mullu vabariigi juubeliaasta tähistamiseks Eesti esimest külgkorvidega mootorrataste kokkusaamist. Toimus see augusti teises poole ja kui arvestada, et Eestis võib kasutusel olla ca 150 külgvankriga mootorratast ja neist Paidesse tuli oma 80, läks ettevõtmine vimhase ilma kiuste ka igati korda.

Ka tänavu on mehel 20. augustil plaan külgvankrid Järvamaale kokku saada. Sel korral on numbriline eesmärk 101.

Kogunemine hakkab päevakava kohaselt kl 12st Paide muusika- ja teatrimaja parklas, kl 13 järgneb sellele paraadsõit marsruudil Paide-Väätsa-Türi, kl 13.30 külastatakse Balti keti mälestussõidus osalejaid ja uudistatakse nende vanatehnikat kevadpealinnas, kl 14st jätkub paraadsõit Türilt Taiksesse. Kl 14.30 ootab osalejaid Taikse külas ja seltsimaja ümbruses tants ja trall, millest ei puudu ka muusikaline vahepala ja söögipausid. 

Külgvankriga mootorratta omanik, pane end ettevõtmisele kirja siit!

Lisainfo!

TÕNU EHSALU

Järva Teataja on ka varasemalt Tõnu Ehasalust kirjutanud. Tema peres kasvab neli last. Sama palju on tal külgvankriga mootorrattaid, mis ta viimasel paaril aastal on kodugaraažis uuele elule aidanud ning mis nüüd mõõdavad tunnustavate pilkude ja ülestõstetud pöialde saatel maanteelinti.

Tagasi üles