Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Mälumängusari alustab hooaega

Mälumäng. FOTO: Priit Karjane/Eestimaa Spordiliit Jõud

Mälumängusari Järva Kilb alustab oma üheksandat hooaega täna algusega kell 19 Aravete kultuurimajas, oodatud on uued võistkonnad.

Mängud toimuvad iga kuu teisel teisipäeval. Iga mäng toimub uues kohas ja mängu valmistab ette võõrustav võistkond. Eelmisel hooajal toimusid mängud Aravetel, Järva-Jaanis, Roosna-Allikul, Jänedal, Paides ja Türil. Igas mängus kõlab 40 küsimust, mis esitatakse mängijatele viieste plokkidena. Üks küsimuste plokk igas mängus puudutab Järvamaad ja nende küsimuste punktid liidetakse hooaja lõpul kokku. Seni on hooaja üldvõitu maitsnud vaid võistkond Pub Krahv Dracula Türilt. Nende selja taga käib aga pingeline võistlus, kus kohad pole enne kindlad, kui mäng läbi.

Sarjas on oodatud osalema kõik neljaliikmelised mälumänguhuviliste võistkonnad. Eelmisel hooajal osales kõigis mängudes 11 võistkonda. Ühekordseid osalejaid oli rohkem. Tähtis on seltskond ja seltskond on korraldajate sõnul kilval väga tore. Enamus mängijatest ei ole professionaalsed mälumängurid, vaid uudishimulikud ja laia silmaringiga inimesed. Mängu vaheajal toimuvad mängijate vahel alati rõõmsad ja elavad vestlused põnevamate küsimuste ja muu elu üle. Sarja ja iga mängu auhinnalaua katavad toetajad. Mälumängu propageerimiseks maakonnas jõuab TreRaadio eetrisse mängujärgselt saade Järva Kilb, kus Arlet Palmiste ja Mati Palmet koos külalistega arutavad põnevamate küsimuste üle.

Sarja korraldab MTÜ Sääsküla Huviklubi ja sõltumatu kohtunikuna hoiab punktitabelit Ants Käärma. Oma osalemisest andke eelnevalt teada palmistearlet@gmail.com või tulge kohale. (JT)

Sarjas on oodatud osalema kõik neljaliikmelised mälumänguhuviliste võistkonnad. Eelmisel hooajal osales kõigis mängudes 11 võistkonda.

PAIDE MÄLUMÄNGUSARI

Mälumängu mängitakse Järvamaal ka mujal, näiteks Paide linnas.

Paide sari saab alguse 15. oktoobril esimese etapiga Anna vaba aja majas. Enda kolmeliikmelist võisktonda saab kirja panna 10. oktoobriks aadressile annavam.annavam@gmail.com või helistades telefonil 5223165 (Signe).

Paide sarjas on viis etappi ning etappide algus on kõikjal kl 19.

Tagasi üles
Back