Järvamaa mängumajade tootja osaleb Tartus ehitus- ja sisustusmessil

Mängumaja meeldib kõigile lastele.

FOTO: InPuit

Eesti pikima traditsiooniga ehitusteemaline mess Ehitus ja Sisustus tähistab tänavu 25. sünnipäeva ning toob Tartusse kolmeks päevaks kokku valdkonna asjatundjad. Mess toimub 17.-19. oktoobril Tartu Näituste messikeskuses.

Ühtekokku võtab tänavu messist osa 100 ettevõtet. Järvamaalt osaleb messil A2 Disain OÜ, kes esitleb täispuidust mängumaju.

„Ehitusmesside korraldamisega alustasime 25 aastat tagasi ning sellel aastal saame tähistada olulist sünnipäeva,“ sõnas messi Ehitus ja Sisustus projektijuht Anders Urbel. Mess on aastate jooksul kasvanud nii sisult kui mahult ning muutunud üheks olulisemaks kohtumispaigaks valdkonna tegijatele. „Messi esimestel aastatel keskendusime ehitusvaldkonnale, kuid järk-järgult on laienenud ka sisustusvaldkonna väljapanekud,“ märkis projektijuht.

Messil tutvustatakse ehitus- ja sisustusmaailma uusi suundi, tooteid ja teenuseid. A-paviljonis on esindatud ehitusvaldkond ehk rõhku on pandud hoonetele ja ehitistele. „Esindatud on kütte- ja ventilatsiooniseadmed, soojustusmaterjalid, fassaadi- ja katusekatted,“ tutvustas Urbel ning lisas, et uue suunana on esindatud ka ehitustarkvara ning koolitused. B-paviljonis on esindatud kõik see, mis jääb hoovi – aiad, välisaunad, ja terrassid. C-paviljon on suunatud interjööri teemadele, kus on valikus erinevad valgustid, tekstiilid, aknakatted, mööbel, disain- ja sisustuselemendid. Messi eksponentide seas on palju ettevõtteid, kes osalevad juba mitmendat aastat, kuid ka turul uusi tegijaid.

Mess Ehitus ja Sisustus on avatud:

Neljapäeval, 17. oktoobril kell 11.00-18.00

Reedel, 18. oktoobril kell 10.00-18.00

Laupäeval, 19. oktoobril kell 10.00-16.00

Tagasi üles