Osta kalender: Türi vibusportlased vajavad tippu pürgimiseks meie kõigi toetust

Kalendri jaanuarikuu

FOTO: Erakogu

Türi vibusportlased on näidanud 2019. aastal väga häid tulemusi ning nüüd on see hetk, mil me kõik saame neid toetada.

Maailmameistrivõistlustel Hollandis oli Eesti naiskond kuues, juunioride maailmameistrivõistlustel Madridis võideti kuuendad ja üheksandad kohad, Euroopa juunioride meistrivõistlustelt Türgis toodi koju kuldmedal, Euroopa mängud Valgevenes lõppesid seitsmenda kohaga ja suveuniversiaadilt Itaalias võeti maksimumi ja asjaosalistele riputati kaela segavõistkonna kuldmedalid. Loomulikult lisandub sellele nimekirjale kümnete kaupa kuldmedaleid Eesti meistrivõistlustelt.

Kuigi tulemused on olnud suurepärased ja need on silmapaistvad kogu maailmas, siis pole vibusportlased saanud siiski osaleda paljudel võistluste. Kuna võistlused toimuvad tihti teisel pool maakera ja toetused on väikesed, siis tulebki paljudest võistlustest loobuda.

Eesti plokkvibu naiskond alustas 2020. aasta hooajaks toetuste kogumist, mis läheb maailmakarika-etappide võistluskulude katteks. Järgmisel aastal on naiskonna ühine eesmärk tulla maikuus Türgis Euroopa meistriteks. 2020. hooajal soovivad nad esmakordselt teha kaasa maailmakarikasarjas ning ei lepi medalist vähemaga. Suvel soovivad nad Euroopa Grand Prixil oma tiitlit kaitsta. (JT)

KALENDRIKAMPAANIA

Kui sul tekkis huvi või soovid Türi vibusportlaseid toetada nende teel tippu, siis võta julgelt nendega ühendust. Toetades 25 euro suuruse summaga, kingib naiskond teile 2020. aasta vibukalendri ja 50 eurose toetuse korral lisatakse kalendrisse ka autogrammid. Lisainfot leiab facebooki lehelt Estonian Compound Womens Team või Türi Vibukoolist (Koidula 27a, Türi). Kõigil on võimalus toetussumma kanda Türi Vibukooli kontole (EE112200221072362241) märkides selgitusse "Annetus".

Noored vibusportlased töötavad igapäevaselt selle nimel, et väike Eesti oleks vibumaailmas suur riik.

Tagasi üles
Back